Kto je za LINKom? 

Som Evka a stála som pri zrode LINKu. V marci 2016 sme začali organizovať pravidelné Stretnutia podnikavcov, na ktoré sa dodnes každý mesiac tešíme. Od septembra do októbra 2016 sme boli súčasťou Impact Hub Inkubátora, kde sme sa dostali medzi top 22 projektov. Postupom času sa začali objavovať i nové nápady na podujatia a my sme ich s energiou začali privádzať do života. Zameriavame sa predovšetkým na networking a vzdelávanie seba i iných. Podujatia sú otvorené nielen pre začínajúcich podnikateľov, ale pre všetkých, ktorí majú podnikavého ducha.

Na konci roka 2018 sme sa dostali do novej "životnej" etapy nášho LINKu a spolu s babami, inšpirované novými možnosťami a príležitosťami, sme začali naplno tvoriť v nových priestoroch 365.labb. Je to jeden z našich splnených LINK snov. :) "

 

Som Maťa a do LINKu som sa zapojila v októbri 2017, tesne po ukončení vysokej školy. Vďaka LINKu mám možnosť realizovať vlastné nápady a venovať sa tomu, čo ma baví. V spolupráci s mnohými lektormi a školiteľmi sme zorganizovali už viac ako 60 podujatí, ktoré dokopy navštívilo viac ako 1000 ľudí. Spoluorganizovali sme tiež dva ročníky Startup weekendu Banská Bystrica a TEDxUMB. Venujeme sa tiež marketingu, kreatíve a píšeme blogy. :)

Od jesene 2018 pokračujeme v novonastavenom tempe, vymýšľame stále nové témy, ktoré sa nám darí pretavovať do projektov a konkrétnych výsledkov. S obrovskou energiou sme sa pustili do najväčšej výzvy - nového 365.labb-u, ktorý vďaka všetkým výnimočným ľuďom ožíva a do Bystrice prináša nové možnosti. "

Som Lenka a do LINKu som prikvitla len nedávno. V oblasti marketingu však pôsobím už niekoľko rokov. Po dlhoročnej práci v hlavnom meste a v zahraničí bolo mojím snom pracovať doma v Banskej Bystrici, lokálne sa angažovať a aspoň malou troškou pomocť tomuto mestu byť krajším a zaujímavejším. Dnes sme v LINKu tri baby, ktoré vytvorili niečo úžasné a naďalej sa snažíme dávať do našej každodennej aktivity maximum.

LINK ľuďom ponúka okrem inšpirácie, vzdelávaní a networkingu, aj nový pohľad na svet a fungovanie človeka ako jednotlivca, preto sme si životný štýl ZERO-WASTE zobrali doslova za svoj a od toho sa odvíjajú aj naše najnovšie aktivity a podujatia, do ktorých sme sa pustili."
Čo robíme?

Našou víziou je vytvoriť priestor, v ktorom môžeš slobodne a tvorivo pracovať. Vzdelávať seba i iných, získavať nové kontakty a spoznávať inšpiratívnych ľudí.


Formáty našich podujatí:

- networkingovézamerané na podporu podnikania v B. Bystrici a v okolí, spoločenský a sociálny rozvoj účastníkov;

- motivačné: zamerané na osobný a osobnostný rast, účastníka a na rozvoj komunikačných, organizačných a prezentačných zručností, sebapoznávanie (schopností, talentov, silné, slabé stránky), odstránenie vnútorných prekážok, podpora podnikavosti, potenciálu, ktorý každý z nás má, socializácia, koučing;

- stretnutia podnikavcov: networking, vzájomná podpora, vytvorenie stálej komunity,

- vzdelávacie: cieľom je poskytnúť kontinuálne vzdelávanie začínajúcim a aktívnym podnikateľom v oblasti podnikania, ekonomiky, manažmentu, marketingu;

- kreatívne: cieľom je podpora kreativity, inovatívnych nápadov, podpora umeleckých, grafických zručností, viesť k vytvoreniu vlastného biznisu.

Pre koho sú podujatia určené: 

- začinajúci podnikatelia, podnikatelia, podnikavci, študenti, neziskové organizácie, malé firmy, organizácie, lektori, kouči, freelanceri, mamičky, mladé rodiny,...


Chceš sa nás niečo opýtať? Sme tu pre Teba! 

 
Kontaktuj nás