O LINK CoWorking Banská Bystrica v skratke 

 
Našou víziou
je vytvoriť priestor, v ktorom môžeš slobodne a tvorivo pracovať. Vzdelávať seba i iných, získavať nové kontakty a spoznávať inšpiratívnych ľudí.


"Som Evka a stála som pri zrode LINKu. V marci 2016 sme začali organizovať pravidelné Stretnutia podnikavcov, ktoré sú zamerané na networking a sú otvorené nielen pre začínajúcich podnikateľov, ale pre všetkých, ktorí majú podnikavého ducha.


 Od septembra do októbra 2016 sme boli súčasťou Impact Hub Inkubátora, kde sme sa dostali medzi top 22 projektov. V októbri 2016 sme naplno odštartovali cyklus vzdelávacích a networkingových podujatí, ktoré sa v Banskej Bystrici tešia veľkej obľube.""Som Maťa a do LINKu som sa zapojila v októbri 2017. V spolupráci s mnohými
lektormi a školiteľmi sme zorganizovali už viac ako 60 podujatí, ktoré dokopy navštívilo viac ako 1 000 ľudí. Spoluorganizovali sme tiež Startup weekend Banská Bystrica (2017, 2018) a TEDxUMB (2017, 2018). Od januára 2018 pokračujeme v nastavenom tempe a kalendáre podujatí máme už teraz plné, čomu sa veľmi tešíme. :) "


Našimi hlavnými aktivitami sú:

- organizovanie vzdelávacích a rozvojových aktivít pre cieľové skupiny ako začinajúci podnikatelia, podnikatelia, podnikatelia, podnikavci, študenti, neziskové organizácie, malé firmy;  organizovanie networkingových podujatí; poskytovanie mentoringových a konzultantských služieb zo strany podnikateľov a lektorov; prenájom zdieľanej kancelárie - coworkingu.


 


"Moje meno je Lenka a v oblasti marketingu pôsobím už niekoľko rokov.  Mojím snom je pracovať v Banskej Bystrici, lokálne sa angažovať a aspoň malou troškou pomocť tomuto mestu byť krajším a zaujímavejším."


Od roku 2019 sa oficiálne presťahujeme do nových priestorov  v Banskej Bystrici, kde si začneme plniť naše LINK sny o ZERO-WASTE pracovnom priestore, ktorý bude otvorený pre všetkých, ktorí majú chuť vzdelávať (sa), tvoriť a inšpirovať.Ak Vás zaujímajú ďalšie informácie o nás: